Подарунки дітям до свята Святого Миколая( збір коштів завершений)

Одним з найулюбленіших усіма дітьми свят є 19 грудня, Святого Миколая. Це свято полюбляють не лише діти, а й дорослі, згадуючи подарунки, знайдені під подушкою. Діти вірять в Миколая. Вони чекають його приходу, пишуть йому листи з побажаннями. Радість очікування жаданого подарунку не зрівняна ні з чим для дитини. Навіть дорослими, ми згадуємо ті теплі солодкі миті цього милого серцю свята.

Однак є діти, яких життя позбавило радості і тепла сім’ї. І вони, як і всі діти, вірять в Миколая. Вони теж чекають подарунків, чекають, як ніхто.Чекають більше, аніж діти в сім’ях. Теж пишуть листи, намагаються добре себе поводити, щоб не розгнівати його. На жаль, це свято для них може бути під загрозою. Немає нічого більш сумного, аніж розчарована, позбавлена тепла та опіки дитина, що вірила у свою потрібність.

Ми, Благодійний фонд «Олександра Пашка» допомагаємо Миколаю прийти до сиріт. Ви запитаєте, як? Це ззовні просто, хоча за цим стоїть непроста робота і допомога небайдужим. Ми читаємо листи, які пишуть діти Миколаю. А потім… Самі стаємо ним. Для цього ми спершу збираємо пожертви — іграшки, солодощі, одяг та інше. Намагаємося підібрати бажаний подарунок, а потім від імені Миколая даруємо їх як подарунки.

Так ми рятуємо не лише свято для дітей, а й їхню віру в добро та милосердя.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *